Muhteşem Bir Fikrimiz Var!

 

Ev dekorasyonlarında en zorlayıcı küçük odaların veya küçük evlerin dekore edilmesidir. Küçük evler genel olarak standart ölçülerin altında olduğu için  istediğimiz gibi dekore edemeyeceğimiz gibi mobilya seçimlerinde de farklılıklara gitmek zorunda kalırız. Küçük ev dekorasyonları yaparken kolaylık sağlaması ve size fikir vermesi açısından 15 farklı dekorasyon örneğini sizler için bir araya getiriyoruz. Küçük evlere büyük çözümlerin yer aldığı bu örnekleri inceleyerek evlerinizde harikalar yaratabilir, farkınızı ortaya koyarak dostlarınızın hayranlığını kazanabilirsiniz.

Pratik mutfak

 

GEKADESIGN – Altıntepe Tunapark / İstanbul: modern tarz Mutfak

 

Küçük bir mutfağı işlevsel hale getirmek ve zarif bir mutfak ortaya çıkarmak için resimdeki gibi pratik bir tasarıma sahip basit bir mutfak dekorasyonu yapabilir, kullanım kolaylığı sağlayarak harika bir iş çıkarabilirsiniz.

 

Geniş bir salon

 

Concept Eight Architects: modern tarz Oturma Odası

 

Salon dekorasyonunda açık tonları tercih ederek  daha geniş görünen bir dekorasyon yapabilir, uyumlu renklerde mobilyalar ile harika bir salona sahip olabilirsiniz.

Casas inHAUS: modern tarz Evler

Salon ve yatak odası

 

SAKLI GÖL EVLERİ – Saklı Göl Evleri: modern tarz Yatak Odası

 

Açık mutfaklar gibi salonu bölmeler halinde iki ayrı parçaya bölüp hem yatak odasına hem de salona sahip olabilirsiniz.  Basit ahşap seperatörler ile evinizde geniş alanlar yaratarak küçük bir evden bir saray yavrusu çıkarabilirsiniz.

Fonksiyonel mobilyalar

 

Sofás Camas Cruces:  tarz Çocuk Odası

 

Küçük evler için cankurtaran görevi gören fonksiyonel mobilyalar ile evinizde daha geniş alanlar bırakabilir aynı zamanda işlevsel ve kurtarıcı  dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Yaratıcı tasarımlar

 

IR arquitectura: modern tarz Yatak Odası

 

Küçük alanlardan maksimum fayda sağlamak için yaratıcı tasarımlar yapmalı, resimdeki gibi kitap okuma odası ve dolaplar şeklinde tasarımlar yaparak evinizi daha kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Niş alanlar

 

Bozantı Mimarlık – Gazebo Restaurant Yeniköy: modern tarz Yemek Odası

 

Özellikle küçük evler için niş alanlar oluşturmak hem  aksesuarlarınızı daha güzel bir şekilde teşhir etmenizi sağlayacak hem de evinizde yer işgal etmeden şık bir dekorasyon yapmanızı sağlayacaktır.

Odaları bölümlendirin

 

ZappeArchitekten:  tarz Yatak Odası

 

Odalarınızı daha faydalı bir şekilde dekore etmek için oda paylaşımlarını titiz bir şekilde yapmalısınız. Ayrıca oda yerleşimlerini de doğru bir şekilde yaparak resimdeki gibi yatak odası ve oturma odası olarak kullanabileceğiniz dekorasyonlar hayatınızı kurtaracaktır.

Genç odaları

 

BOYTORUN ARCHITECTS – ODA: modern tarz Yatak Odası

 

Genç odaları için çalışma odası ve yatak odası şeklinde kompakt özelliklere sahip  mobilyalar tercih ederek evlerinizde basit ve şık dekorasyonlar yapabilir, küçük evlere can verebilirsiniz.

Çocuk odaları

 

EDMİMARLIK INTERIOR STUDIO – GÖKTÜRK KEMERPARK EVLERİ:  tarz Çocuk Odası

 

Küçük evlerde çocuklar için  yeterli oda olmadığı için resimdeki gibi hem genç odası hem de çocuk odası olacak şekilde dekorasyonlar yaparak ihtiyacınız olan odaları elde edebilirsiniz.

Casas inHAUS: modern tarz Evler

İşlevsel fikirler

 

Tadilat Şirketleri  – #Ataşehirtadilat:  tarz Çocuk Odası

 

Evinizde çocuk odalarını işlevsel bir şekilde dekore ederek hem çocuklarınıza kolay bir yaşam sunabilir hem de odaları en faydalı şekilde dekore etmiş olursunuz. Renk seçimleri ile bu odaları çekici hale getirmek sizin elinizde.

 

  • banner-alti-promo-4.png
Yeniliklerinden ilk siz haberdar olun!